O nas

Jak na początek przystało należało by się ładnie przedstawić…:-)

Jesteśmy energicznymi osobami, które przed wszystkim mają duże doświadczenie w zaistniałej branży. Obaj ukończyliśmy na Politechnice Śląskiej studia dzienne o specjalności Naprawa i Eksploatacja Pojazdów uzyskując tytuł naukowy magistra inżyniera w tej profesji, ale to nie początek naszej przygody z motoryzacją wcześniej ukończyliśmy Technikum Mechaniczne przy ZSMS w Olkuszu również o specjalności samochodowej, Dalsza kontynuacja naszej nauki to tylko ciągłe pogłębianie naszej wiedzy. Oboje przez długie lata pracowaliśmy w branżach technicznych, Jeden z nas pracował przez blisko dekadę w autoryzowanej stacji obsługi samochodów piastując stanowisko doradcy technicznego, a także kierownika serwisu, drugi pracował na stanowisku dyrektora w dużej firmie o branży technicznej. Posiadamy szereg szkoleń zarówno bezpośrednio związanych z zagadnieniami technicznymi jaki i szkolenia z zakresu prowadzenia i zarządzania dużymi firmanami. U nas znajdziesz fachową pomoc z zakresu motoryzacji, nasze profesjonalne i indywidualne podejście do klienta przyczyni się do, zacieśnienia relacji z nimi. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, przystosowanym do najnowszych samochodów, w swojej pracy jesteśmy rzetelni, dokładni, uczciwi i profesjonalni. Wachlarz naszych usług skierowany jest do klienta indywidualnego, ale również chętnie podejmiemy współpracę z firmami. Wszystkie nasze kontakty z klientami przechowywane są w bazie danych tworzącej historię obsług i napraw pojazdów, klient już nie musi pamiętać np. kiedy zbliża się przegląd itp… .

Nasza firma stawia przede wszystkim na rozwój, na powiększanie naszej oferty, na przygotowanie specjalnych akcji serwisowych, mających na celu uświadomić kierowców jak ważnym jest dbanie o dobry stan techniczny pojazdów którymi się poruszają.

Motoryzacja to nasza pasja, hobby to nie tylko sposób na biznes to coś więcej… . Zanim pojedziesz gdzie indziej, przemyśl czy nie warto spróbować u nas wykonać przegląd – a na pewno się nie zawiedziesz, dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Barczyk Paweł

Barczyk Paweł

Głąb Paweł

Głąb Paweł

A tu niewielka część naszych dyplomów, potwierdzające nasze doświadczenie i wykształcenie: